Forin Gallery

Dlaczego?

Witam Cię w mojej galerii rodzinnej.
Pozwól, że opowiem Ci o Forin Gallery.

SZTUKA NIE PRODUKTY

1. Kupujesz prace w Rodzinnej Galerii Sztuki a nie w Galerii Handlowej. Dlatego nie ma tutaj produktów, a sztuka. Nie jest to moja praca zarobkowa, wspierasz mnie jako artystę, nie jako przedsiębiorcę. To dla mnie dużo znaczy i zmienia.

2.  Kupujesz oryginalną limitowaną do małych ilości pracę, która ozdobi Twój dom lub będzie idealnym prezentem dla kogoś, kto lubi design i współczesną sztukę. Dlatego format pasuje do standardowych ramek dostępnych np. w IKEA.

3. Każda praca jest własnoręcznie przeze mnie podpisana i oznaczona. Dlatego gwarantuje Ci to autentyczność przesyłanej pracy.

FORIN TO FORIN

1. Nie kupujesz kota w worku. Otrzymujesz pracę od osoby, która ma bzika na temat jakości. Dlatego dbam o detal od projektu po opakowanie w którym Ci wysyłam swoje prace.

2. Pakuję prace w twarde tuby, które można wielokrotnie używać. Wcześniej zwijam je i zabezpieczam pergaminem. Dlatego nie musisz się bać się o to, że coś się z nimi stanie w przesyłce. Jeśli jednak coś pójdzie nie tak to możesz zwrócić lub wymienić pracę do 20 dni od zakupu.

WYSYŁKA

1. Zazwyczaj przesyłka dochodzi w 2 dni robocze po złożeniu zamówienia. Dlatego przy dużym obłożeniu galerii czas wysyłki nie powinien przekroczyć 3-4 dni roboczych. Jeśli praca tworzona jest na Twoje zamówienie, albo jest w preorderze przybliżony czas wysyłki będzie podany w podsumowaniu opisu pracy.

2. Przesyłki realizuję za pomocą firmy kurierskiej inPost. Dlatego korzystam z usługi dostawy do paczkomatu.


3. Darmowa wysyłka na terenie Polski!

4. Koszt wysyłki za granicę muszę ustalić indywidualnie. Jeśli interesuje Cię zakup pracy i wysyłka poza Polskę napisz proszę do mnie, sprawdzę to dla Ciebie.